وکیل فریبا قلی زاده

وکیل فریبا قلی زاده

مهمترین تأکید وکیل پایه یک دادگستری فریبا قلی زاده، پیگیری مداوم پرونده هاست. وکیل خوب باید امین موکل و در کارش مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در احقاق حقوق موکل و اجرای عدالت به کار گیرد؛ و باید علاوه بر محاسن اخلاقی، مسلط به کلیه قوانین و مقررات باشد و همواره در حال مطالعه جهت به دست آوردن روزنه ای برای پیروزی در پرونده ها باشد و با تمام قوا از موکل دفاع کند. فریبا قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری، با انجام امور وکالتی به طور تخصصی و حرفه ایی بویژه پرونده های ملکی و ثبتی سعی دارد شما را در حل و فصل دعاوی و افزایش دانش حقوقی یاری دهد.

خانم قلی زاده یک وکیل ماهر در اهواز هستند که شهرت و اعتبار زیادی طی سال های اخیر به دست آورده اند، ایشان هر نوع پرونده قضایی را به عهده می گیرند زیرا با همه قوانین به روز آشنایی دارند و برای حل آنها نه تنها از قوانین استفاده می کنند بلکه هوش و ذکاوت بالای خود را هم به کار می گیرند. خانم قلی زاده مشاوره های عالی را هم ارائه می دهد تا افراد بتوانند در زمان حضور در دادگاه بهترین توضیحات را ارائه بدهند.

آدرس دفتر؛ اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، روبه روی بیمارستان اروند  ساختمان اروند طبقه 2، واحد2

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۹۱۸۱۰۰۸

ویژگی بهترین وکیل در اهواز

وکلایی که در اهواز فعالیت می کنند همواره ویژگی های زیادی دارند که با کمک آنها در میان افراد معرفی و شناخته می شوند، لازم به ذکر است که افراد با اطلاع از ویژگی های یک وکیل خوب می توانند به انتخاب بهترین وکیل اهواز بپردازند، هر چه وکیل سرشناس تر باشد مسلما افراد را بیشتر و بهتر به سمت خود جذب می کند، از ویژگی های بهترین وکیل در اهواز موارد زیر را نام خواهیم برد:

  • وکیل خوب دانش حقوقی بالایی دارد.
  • تجربه های علمی و حقوقی زیادی دارد.
  • با قوانین کلی و به روز آشنا است.
  • باید رازدار باشد و اطلاعات پرونده را در اختیار دیگران نگذارد.
  • باید در حل پرونده جدی، دقیق و نکته سنج باشد.
  • باید خوش برخورد باشد و با موکلین به خوبی ارتباط بگیرد.
  • باید کلامی نافد و گویا داشته باشد.

وکیل خوب می داند که برای حل کردن هر نوع پرونده قضایی موکلین نیاز به ارائه چه نوع مدارکی دارند. هر چه ویژگی یک وکیل بیشتر باشد، رزومه او موفق تر است و تجربیات بیشتری هم دارد در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی پرونده خود را در اختیار بهترین وکیل موجود در اهواز قرار بدهید تا در کوتاه ترین زمان در دادگاه بدون بروز مشکل به نفع شما تمام شود و به نتیجه برسد.

البته ناگفته نماند که وکیل خوب در اهواز تنها به فکر منفعت خود از پرونده نیست و بسیار مسئولیت پذیر می باشد و مشکل موکل را در اولویت قرار می دهد به همین دلیل است که می تواند رضایت و اعتماد موکل را به راحتی به دست بیاورد که این اعتبار وکیل را افزایش خواهد داد تا به خوبی در منطقه خود شناخته شود و مورد استقبال افراد قرار بگیرد.